درباره سالیار صنعت پارس ، اولین تولید کننده جرثقیل کامیونی در ایران

SALIAR SANAT PARS is the Iran’s leading manufacturer of highly reliable, innovative and customized truck cranes as well as several different lifting systems. In 1990 Saliar started its activity as the first company in Iran to manufacture truck cranes. User-friendly application and functional design are the key benefits of the product range. Strong structures and high-quality materials guarantee resistance and loading capacity even under tough conditions. A wide service network including supply of spare parts ensures fast and professional support 

Saliar’s products and services enable customers to optimize their businesses, while running efficient and profitable operations. Having close contact with our clients helped us to make perfect and flawless products. Customer orientation is a principle in our complex, since we believe that our clients are our business partners. As a company our main goal for more than 27 years has been to create high-quality products in order to give the maximum val ue to lifting experts all over the world.

5Ton
فروش تجهیزات جرثقیل

درباره سالیار

شرکت سالیار صنعت پارس در سال 1369 با کسب موافقت اصولی از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت جرثقیل کامیونی نمود. در طول این سالها این شرکت بر هدف خود که ارائه بالاترین کیفیت در محصولات و اعتلای نام ایران و ایرانی است پایداری ورزیده است و امروز این مجموعه با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه  در حوزه تولید جرثقیل و سایر ماشین آلات صنعتی و راهسازی و نیز بهره گیری از مهندسان و کادری مجرب به طراحی و تولید جرثقیل هایی قدرتمند، ایمن، زیبا و در عین حال کارآمد می پردازد.

علاوه بر تولید جرثقیل کامیونی، سالهاست که سالیار که با طراحی و ساخت انوع سازه های هیدرولیک در راسـتای
 
خدمت به صنعت کشور گام برمی دارد.

شرکت سالیار صنعت پارس افتخار دارد که با بهره گیری از دانش متخصصان این حوزه، صنعتی بر پایه علم بنیان نهاده و با استعانت از الطاف پروردگار در مسیر خودکفایی و پیشرفت ایران اسلامی قدم می گزارد. این مجموعه سعی نموده تا کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و با تولید محصولاتی نوآورانه و با کیفیت به لطف و اعتماد مشتریان پاسخی شایسته دهد.

همچنین ما نیز افتخار این را داشته ایم که فروش قطعات و لوازم جرثقیل را در مجموعه خود اضافه کنیم تا نیاز های شما مشتریان گرامی را بصورت کامل برآورده کنیم ، شما میتوانید در سایت سالیار مارکت ما این لوازم را مشاهده بفرمایید و جهت سفارش با ما در ارتباط باشید تا در سریعترین زمان سفارش خود را دریافت نمایید.

اهداف سالیار

درباره سالیار ،شرکت سالیار صنعت پارس در سال 1369 با کسب موافقت اصولی از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت جرثقیل کامیونی نمود. در طول این سالها این شرکت بر هدف خود که ارائه بالاترین کیفیت در محصولات و اعتلای نام ایران و ایرانی است پایداری ورزیده است و امروز این مجموعه با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه در حوزه تولید علاوه بر تولید جرثقیل کامیونی، سالهاست که سالیار که با طراحی و ساخت انوع سازه های هیدرولیک در راستای خدمت به صنعت کشور گام برمی دارد.

شرکت سالیار صنعت پارس افتخار دارد که با بهره گیری از دانش متخصصان این حوزه، صنعتی بر پایه علم بنیان نهاده و با استعانت از الطاف پروردگار در مسیر خودکفایی و پیشرفت ایران اسلامی قدم می گزارد.

این مجموعه سعی نموده تا کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و با تولید محصولاتی نوآورانه و با کیفیت به لطف و اعتماد مشتریان پاسخی شایسته دهد.

مجوز و گواهینامه ها