خرید سبد جرثقیل -خرید سبد حمل نفر

سبد های حمل نفر

سبد جرثقیل برای بالا بردن پرسنل به جهت دسترسی به نقاط در ارتفاع بالا مورد استفاده قرار می گیرند.
 • این سبد ها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نصب سریع و آسان را داشته  ، اگر جرثقیل قابلیت نسب سبد را داشته باشد مرحله نصب بشدت ساده و آسان میباشد که باعث عدم هدر رفت وقت برای کاربر میشود.
 • معمولا از این سبد ها هنگام نصب دوربین مدار بسته, تعویض چراغ هایی که در ارتفاع بالا قرار دارند, نصب تابلو و کابل کشی استفاده می شوند.
 • استفاده از سبد جرثقیل نه تنها امنیت پرسنل را بالا می برد بلکه موجب تسریع در کار می شود.
 •  
 • سبد جرثقیل چیست ؟

  سبد خرید جرثقیل
  سبدهای تعلیق شده جرثقیل به اپراتورهای جرثقیل اجازه می دهد تا پرسنل خود را روی سکوهای کار بالا ببرند و محیط های کار راحت تر و ایمن تری ایجاد کنند. همه سبدهای مردانه توسط کدهای سختگیرانه OSHA تنظیم می شوند. یکی از این کدها قبل از هر بار استفاده از سکوی تعلیق شده با جرثقیل نیاز به آزمایش بالابر دارد. همه سبدهای انسانی ایجاد شده از طریق فناوری های بلند کردن ، یک سیستم وزن سریع تست را به راحتی متصل می کنند که به راحتی روی پلت فرم سنجاق می شود. سبدهای قابل اعتماد ما نه تنها محکم ساخته شده اند ، بلکه دارای ویژگی های ایمنی بسیار قابل اعتمادی هستند که حتی OSHA از آنها در برنامه های آموزشی خود استفاده می کند.

  لوازم جانبی سبد حمل بار به شما این امکان را می دهد که کار را در ارتفاع با حداکثر ایمنی و بدون نیاز به تکیه بر سیستم های قدیمی یا خطرناک انجام دهید.


  جرثقیل همراه با سبد را می توان در بسیاری از زمینه ها مانند کشاورزی ، نگهداری ، بخش دولتی و نصب کارخانه بدون تغییر ویژگی های اصلی جرثقیل استفاده کرد.


  جرثقیل های Saliar ، به لطف هندسه ویژه بازوها و ظرافت حرکتی ، به شما امکان می دهد تا به طور افقی و عمودی با رونق استثنایی کار کنید ، و چرخش با حلقه چرخان جایگزین عالی برای سیستم قفسه و دنده است (هنوز در بسیاری از آنها موجود است مدل) برای کسانی که نیاز به کار بدون وقفه در چرخش ، بیش از 360 درجه دارند. ICON 215 جدید اولین جرثقیل در جهان در کلاس 20 txm است که دارای سیستم گردان آزاد چرخشی است: تمام مزایای ICON را کشف کنید.

  کسانی که با جرثقیل و سبد حمل بار کار می کنند ، می دانند که تکیه بر حرکت روان برای حداکثر ایمنی و دقت در حین کار چقدر مهم است. جرثقیل های Saliar همه اینها را به لطف Pro.Dec (کاهش تدریجی) تضمین می کنند که وجود کمک فنرهای هیدرولیکی در انتهای داخلی سیلندرهای فرمت است. به این ترتیب آنها نوسانات را لغو می کنند ، برآمدگی های بین جک ها در باز و بسته شدن را از بین می برند و کار ایمن تر و م effectiveثرتر می شود.

  جرثقیل های Saliar می توانند انواع سبدهای مردانه را از سبد فایبرگلاس ساده با توازن بر جاذبه به سکوهای خود تراز با چرخش هیدرولیکی و امتداد جانبی اعمال کنند.

  مشخصات فنی Technical Specifications
  مدلSTC10000Type
  حداکثر گشتاور مجاز
  10000 (kg.m)Max. Rated Torque

  ظرفیت بار برداری مجاز در شعاع 3 متری3000 (kg)Lifting Capacity at radius of 3m
  حداکثر زاویه گردش400 (°)Max. Slewing arc
  گسترش ثابت کننده های جلو150 (cm)Front Outriggers Extension
  گسترش ثابت کننده های عقب130 (cm)Rear Outriggers Extension
  ظرفیت باک روغن80 (l)Oil tank capacity

  کمینه وزن1200 (kg)Min. Weight
  حداقل شاسی مورد نیاز6 (Ton)Min. required chasiss
  نیروی محرکهP.T.O خودروی حامل
  Vehicle P.T.O
  Driving force
  قابلیت نصب وینچ هیدرولیکداردCapability of mounting hydraulic winch
  قابلیت نصب سبدداردCapability of mounting basket
  قابلیت کنترل از راه دورداردCapability of remote control
  قابلیت نصب سیستم هوشمند کنترل پایداریداردCapability of mounting LMI

  تعداد قطعات بوم234
  حداکثر شعاع دستیابی
  Max outreach radius
  8.5 متر12 متر15 متر
  حداکثر ارتفاع دستیابی
  Max outrech hieght
  11 متر14.5 متر17.5 متر

  جهت اطلاع از شرایط سفارش و اطلاعات محصولات
  از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.